הנהלות וצוותים

לכל פרטי ההנהלה\צוות הקליקו על הכותרת הרצוייה:

דירקטוריון אגש”ח תיירות

יו”ר: רמי דגני

חברי דירקטוריון: שאול גולומב, רונן ברייר, גלי עסיס, שלמה גלזר, חלי יעקובס, מנכ”לית תיירות יפתח רונן, סול לביא בן שימול (חיצונית)

דירקטוריון נירעותק

יו”ר: שאול גולומב

חברי דירקטוריון: אורי כרמל, לביא מאירי, שולמית קקון, יפתח רונן, שמוליק שריקי, בני פרג, דני אשכנזי, אריק מלכין, גליה סגל, יגאל שחם (חיצוני), יוסף חגואל (חיצוני)

דירקטוריון ניר דוד מדגה וחקלאות

יו”ר – בני פרג

חברי דירקטוריון: לביא מאירי, אלון רבטל, יפתח רונן, מנחם רוגובסקי, שאול גולומב, שולמית קקון, מיכה לוי, חן איתן (חיצוני)

הנהלת גזברי תאגידים

שאול גולומב, יפתח רונן, גליה סגל, נועם גלמן ,ערן פז, יעלי נפתליס, שירלי

הנהלת תאגיד מים

שאול גולומב, יפתח רונן, אלון רבטל, בני פרג, גליה סגל, חגי סגל, שחם, ממי, רותם רשתי

הנהלת תאגיד תקשורת

יו”ר יפתח רונן, שחם, גליה סגל, מאיר פונרו

הנהלת תאגיד חשמל

יפתח רונן, שאול גולומב , אלון רבטל, בועז אריאלי – מעוז החשמל, גליה סגל, ליאת לוי

מנהלת פרויקט: שחם, אייל פרי, רונן ברייר; מוזמנים קבועים: בועז ויטמן, עמית חכים, ירון לוינס

ועדת קלפי: אסתר שדמי, איל פרי, יהודית איל

ועדת ביקורת:

יפתח רונן

אלון רבטל

מבקר חיצוני

נציגי המזכירות: אסתר שדמי, אייל פרי

מרכז: רמי דגני

חברי הועדה:

מזכיר קיבוץ, לביא מאירי

יו”ר כלכלי, שאול גולומב

מנהל עסקים, יפתח רונן

בני פרג

מנכ”ל נירעותק, אורי כרמל

רכז גד”ש, אלון רבטל

מוזמן קבוע: שחם, מנהל קהילה 

ועדת קליטה

מרכז: אריה ששון

חברי הועדה: דליה שמושקוביץ, אסתר שדמי, לימור גינת, גיתי צין, מאיר פונרו

חוברת קליטת בנים בקיבוץ

צוות דיור:

לביא מאירי

שחם מיטלר

מאיר פונרו

אלון רבטל

מירי בקל

הנהלת חינוך פעילה שחם – מנהל החינוך כחלק מניהול הקהילה רותי סגל – יו”ר חינוך

אסתי ברטל – מנהלת הגיל הרך. תאיר גל אור – מנהלת החינוך החברתי-קהילתי (א’ – י”ב)

 

הנהלת חינוך רחבה

יו”ר: רותי סגל

שחם, מנהל קהילה,

אסתי ברטל,  מנהלת גיל רך,

תאיר גל חגולי מנהלת חינוך קהילתי

הילה דגני, נציגה להנהלת חינוך רחבה

גליה וורולקר, נוגה ברייר, מעין אביגד, ענבל ברוש, סיגל כרמל, איריס גלמן,אלון רבטל, שימרית וינר

 

ועדת תכנון

מרכז: ספי פרי

חברי הועדה:

רמי דגני, מרכז ועדת קרקעות 

יפתח רונן, מנהל עסקים

שחם, מנהל קהילה

חן שלם, אחראי אחזקה ובניה פרטית 

ממי ארזי, רכז הנוי 

מאיר פונרו, אחראי בניית קבע ותקשורת

מתן בזרנו

גלי בלכר

עמית קרונר 

צוות שיקום: שחם, רקפת, גיתי, ענת מגס, רוני גופר

צוות פנסיה: שחם, שאול גולומב, אריה ששון, לביא מאירי, אליהו פז, חנן, יפתח, שחר, גליה סגל

צוות פנסיה תפעולי

רכז: אריה ששון

חברי הצוות:

שחם, מנהל קהילה

גליה, גזברית הקהילה

שחר שדמי, מנהל מש”א

לימור גינת 

אורית הרצוג, מזכירת הפנסיה

גלעד פרסקו, יועץ פנסיה מחברת טנא

ועדת תרבות:

הילה דגני

אילון סלוס 

מנהלת האסי

לביא מאירי, שחם, חלי יעקבס, מנכל”ית תיירות, נעם גלמן, שרה כרמי, אסתר שדמי, גדי ורולקר, ממי ארזי

צוות רשת בטחון:

שחר, מש”א

שחם מיטלר, מנהל קהילה

רקפת בנדה, רכז רווחה

גליה סגל, גזברית

לימור גינת 

ועדת בטיחות: לביא מאירי, שחם מיטלר, ירון, שמוליק פרמינגר

צוות תאום קהילה ומשק:

שאול גולומב

יפתח רונן

לביא מאירי

שחם מיטלר 

צוות טווח ארוך (תיירות קהילה)

לביא מאירי, שחם, שאול גולומב, ענת מגס, דורית כרמל, אורי כרמל, שולמית קקון, אורלי ארטל 

צוות תאום תיירות: לביא מאירי, שחם, אלון רבטל, חלי, עומר טייכנר, רמי דגני

צוות אבלות:

לביא מאירי

שחם מיטלר

יפה יכין

עמרם שורר

סמדר יחיאלי 

יו”ר – שחר שדמי  masha@nirdavid.org  

חברי הצוות שחם (מנהל קהילה), רונן ברייר, יעל נפתליס, מירי אריאלי, לימור גינת

 ועדת בטחון

רכז: גדי ורולקר, שחם, שלמה, חגי סגל, יפתח רונן, ממי ארזי

רכזת: רקפת בנדה

חברי הצוות:

שחם מיטלר 

דליה שמושקוביץ

יפה יכין 

מירי מלכין

נטע שדמי 

ועדת צרכים מיוחדים: רקפת בנדה, גיתי צין, צילי פרי, טלי דגני, שחם, מנהל קהילה, יעל גת

צוות שיוך דירות

מרכז: שחם, מנהל קהילה.

חברי הצוות: לביא מאירי, מזכיר הקיבוץ, שלומית קקון, מירי מלכין, שמוליק שריקי 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן